Przewodnik po kolekcjach 3
Przewodnik po kolekcjach

Tworząc markę Tintahome wiedzieliśmy, że podstawą naszego sklepu z dodatkami i dekoracjami do pokoju dziecka będą drewniane produkty. Skrzynie, kufry, półki na książki czy różnego rodzaju pojemniki powstają z drewna. Wiedzieliśmy także, że potrzebujemy połączyć przedmioty w kolekcje. Wybór nie był łatwy, gdyż dziecięcych wzorów na rynku jest dużo. Jednak postanowiliśmy ograniczyć się do kilku i stworzyć takie dekory, które będą odpowiednie dla dziewczynek i dla chłopców, dla starszaków i dla niemowlaków. Obecnie dostępnych jest osiem kolekcji:

  • ship
  • stars
  • bear
  • forest
  • tipi
  • clouds
  • plus
  • rain        

 

 

 

wzory dekorów    

 

Każdy z naszych drewnianych produktów znajdziesz w menu głównych w zakładce Produkty. Jeśli szukasz np. małego kubeczka na kredki z misiem, to znajduje on się w kategorii Produkty, następnie Pojemniki drewniane i grupa Kubki na kredki małe. Również ten sam kubek umieściliśmy w kategorii Kolekcje. I tam wybierasz serię BEAR, gdzie dostępne są wszystkie nasze produkty udekorowane misiami.

Temat kolorów poszczególnych dekorów. Kochani, w opisie każdego produktu znajduje się wzornik dostępnych kolorów. Składając zamówienie, w koszyku zakupowym, jest miejsce na wpisanie wiadomości do nas i tam należy opisać swój wybór. Przykładowo skrzynia na zabawki duża clouds https://tintahome.pl/202-skrzynia-na-zabawki-otwarta-duza-clouds, ma na froncie trzy chmurki: duża, średnia i mała. Możecie wybrać jeden kolor dla wszystkich chmurek lub np. duża chmurka szara, średnia miętowa, mała różowa. W razie wątpliwości, pytań zawsze służymy pomocą i poradą :) A oto nasza paleta kolorów dekorów na przykładzie chmurek. W każdym innym przypadku kolory są takie same do wyboru.

dekor chmurki

I na koniec jeszcze bardzo istotna kwestia modyfikacji dekorów. Często dostajemy pytania czy np. zamiast trzech gwiazdek na skrzyni, możemy umieścić jedną dużą? Oczywiście, że tak. Do każdego zamówienia podchodzimy indywidualnie. Jeśli masz własny pomysł to śmiało, napisz do nas. Ustalimy jak ma wyglądać dekor i taki przygotujemy.

Kolekcje stworzyliśmy, aby wszystkie produkty z naszego sklepu tworzyły w pokoju Twojego dziecka spójną całość. Przestrzeń wydaje się wówczas uporządkowana i estetyczna. Sami decydujecie czy wszystkie kotwice na wszystkich produktach są np. czerwone. Czy może kotwica na skrzyni jest czerwona, a na półce na książki granatowa. Dzięki temu, że nasze drewniane dekoracje są białe, każdy dekor wygląda ciekawie i wysuwa się na pierwszy plan.

 

zestaw chmurki

 

Jeśli zabrakło Wam w tym wpisie jakichkolwiek informacji dajcie znać. Poprawimy się i chętnie odpowiemy na wszystkie pytania :)

Komentarze do wpisu (3)

1 lipca 2021

Czy na kufrze dużym może być tylko jedna duża kotwica?

1 lipca 2021

Dziękujemy za wiadomość. Oczywiście, tak. Wszystkie dekory są przez nas malowane, więc możemy umieścić tylko jedną kotwicę. Pozdrawiamy

1 lipca 2021

Dziękuję :)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl